O nás

Cíle společnosti Wald Biotech

Hlavním cílem společnosti je zlepšení zdraví a kvality života lidí skrze enzymové přípravky. Na naplnění tohoto cíle jsou také zaměřeny výzkum, vývoj a výroba přípravků s proteolytickými enzymy. Společnost se soustředí nejen na vývoj inovativních enzymových přípravků, ale dbá i na jejich dostupnost.  

Založení společnosti Wald Biotech bylo vyústěním mnohaletého vývoje produktů řady Walzym. V současnosti jsou či budou brzo uvedeny na trh Walzym® enzymové kapsle, Walzym® enzymový krém pro topické užití a Walzym® Intim vaginální globule pro hygienu intimních oblastí ženského těla.

 

V biotechnologické společnosti Wald Biotech upřednostňujeme vytváření a udržování důvěry veřejnosti k našim přípravkům. Transparentnost je proto klíčovým pilířem naší firemní kultury a zásadním principem vývoje všech nových produktů.

Výzkum a vývoj

Výzkum a vývoj – Inovace pro život

Věda a inovace vytvářejí změny a přinášejí průlomové myšlenky pro budoucnost. Náš interní výzkum a vývoj se zapojením externích partnerů z řad českých vysokých škol a vědeckých pracovišť se zaměřuje na inovativní řešení zdravotních problémů při využití enzymových přípravků, které mohou zlepšit kvalitu života každého z nás jak ve smyslu prevence, tak i jako součást nebo podpora řešení již probíhajících nebo chronických zdravotních obtíží.

Udržitelnost

Společnost Wald Biotech vychází z dlouhé rodinné tradice pod heslem „myslíme na budoucí generace“. S tím souvisí i nejen naše snaha inovovat léčebné strategie, nýbrž i respektovat omezenost přírodních zdrojů a cítit zodpovědnost k životnímu prostředí.

V naší touze inovovat se ale také cítíme zodpovědní respektovat naše zdroje. Proto klademe důraz na snižování výrobních odpadů a maximalizaci recyklovatelných materiálů. Účinné látky v našich přípravcích – proteolytické enzymy – jsou v přírodě i v lidském těle běžně se vyskytující netoxické látky, které žádným způsobem nezatěžují životní prostředí. Všechny naše přípravky řady Walzym jsou vyráběny v České republice. Tím se minimalizuje transportní vzdálenost, a tedy i negativní ekologická stopa.

Udržitelnost
Tradice a inovace

Spojení tradice a inovace

Společnost Wald Biotech navazuje na rodinný odkaz několika generací chemiků, farmaceutů a lékařů, kteří se přípravě různých lékových forem věnovali přes půl století. Jako další generace chemiků v rodině jsme se ve firmě Wald Biotech chopili příležitosti navázat na myšlenky vycházejících z dekád trvajícího výzkumu proteolytických enzymů a začali jsme s vývojem inovativních a finančně dostupných přípravků řady Walzym.

Výsledkem této snahy byl vývoj dvou z biochemického hlediska poměrně výjimečných přípravků: Walzym® Intim pro gynekologické obtíže a Walzym® Enzymový krém pro topické použití, které jsou svým charakterem první a zcela jedinečné ve světě. V neposlední řadě bylo naší snahou vytvořit český enzymový doplněk stravy Walzym® kapsle, který je cenově dostupnější, z hlediska komfortu spotřebitele významně příjemnější, bez chemických barviv a bez většího množství zbytečně organizmus zatěžujících přídatných látek.

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení