Ostatní

Pravidla

Podrobná pravidla Vánoční hry: 

 1. Soutěž s názvem „Vánoční hra“ (dále jen „soutěž“) pořádá společnost Wald Biotech, spol. s r.o., IČ: 08898332, (dále jen „pořadatel“). 
 2. Soutěž je určena pouze pro osoby starší 18 let.
 3. Soutěž bude probíhat v době od 1. 11. do 7.1. 2024 na stránce www.walzym.cz
 4. Pořadatel je oprávněn soutěž kdykoliv změnit, prodloužit, zrušit či upravit její pravidla.
 5. Pro zařazení do soutěže je třeba, aby soutěžící co nejlépe odpověděl na kvízové otázky a tipnul „kolik se prodalo kapslí Walzym za poslední 3 měsíce roku 2023“ a udal svůj email.
 6. Výhercem se stává soutěžící, který nejlépe odpoví na všechny otázky a svým odhadem bude nejblíže skutečnosti. Pokud se sejde více soutěžích s naprosto identických výsledkem, budou tito soutěžící znovu osloveni pořadatelem, aby zodpověděli následující otázku: “Kolik se v roce 2023 prodalo balení Walzym enzymové kapsle 60 cps.?“ Nejbližší tip k této doplňující otázce pak určí konečného výherce.
 7. Výhry jsou uvedeny na stránce soutěže.
 8. Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno. O soutěži bude pořadatel informovat prostřednictvím svého webu www.walzym.cz a dále veškeré dotazy ohledně soutěže budou zodpovězeny na adrese: soutez@walzym.cz.
 9. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele a jejich rodinní příslušníci.
 10. Soutěžící souhlasí pro potřeby této soutěže s uvedením svého jména a obce trvalého bydliště na webu www.walzym.cz.
 11. Pravidla soutěže jsou účastníkům k dispozici na internetových stránkách www.walzym.cz. Každý účastník je povinen se seznámit s úplnými pravidly, která jsou pro něj účastí v soutěži plně závazná.
1 položek celkem
Zpět do obchodu