WALZYM sada - 2x Enzymové kapsle 60 kusů + Enzymový krém 100 ml

Zvýhodněná sada - 2x balení Walzym Kapsle 60 a k nim Walzym Enzymový krém

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Značka: Walzym
3 770 Kč –18 % 3 090 Kč 2 553,72 Kč bez DPH
Kategorie: Kapsle
walzym pack krem plus
Výhodná sada
ZDARMAZDARMA 3 770 Kč –18 %
Stírací kód

Walzym® kapsle – komplex vysoce aktivních enzymů doplněný o vitamín C a rutin

Enzymový produkt nové generace Walzym® kapsle je navržen a vyráběn českou společností Wald Biotech. Doplněk stravy Walzym® kapsle obsahuje komplex vysoce aktivních enzymů, které slouží jako katalyzátory biochemických reakcí. Jedná se o vysoce kvalitní suplementaci nové generace.

Walzym® kapsle je synergický produkt, který je navržen přesně tak, aby se účinek jednotlivých složek vhodně doplňoval. Produkt je proto navíc obohacen o vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm a přispívá k tvorbě kolagenu důležitého pro žíly, chrupavky a pokožku. Další synergickou složkou je rutin - bioflavonoid, který patří mezi vysoce stabilní antioxidanty a působí především na cévní stěnu.

foto

Proč zvolit Walzym®?

  • Vysoká enzymová aktivita
  • Snadnější dávkování
  • Dostupná denní dávka
  • Bez chemických barviv
  • Vyvinuto v České republice
Lyžař

Walzym® kapsle je vhodné užívat:

  • K podpoře a udržení fyziologického stavu*
  • V době zvýšené potřeby
  • Pro podporu imunitního systému*

Walzym® kapsle je vhodný pro všechny generace aktivních lidí a sportovce.

Enzymový doplněk stravy nové generace Walzym® obsahuje:

Hlavní složkou enterosolventních kapslí Walzym® je komplex vysoce kvalitních a koncentrovaných proteolytických enzymů:

1 enterosolventní kapsle obsahuje:

Ingredience Množství
Trypsinum/Chymotrypsinum 100 mg
Papainum** 150 mg
Bromelain** 150 mg
A navíc:
Rutosidum trihydricum 100 mg
Vitamín C

15 mg*

Pomocné látky: stearan hořečnatý, matlodextrin,
Složení kapsle: hypromeloza a gumma gella

 

* 18 % doporučené denní dávky
** Extrakt 

Výhody kapslí - už ne tolik tablet

Díky vysoké aktivitě a množství enzymů dokáže jedna kapsle nahradit několik běžných tablet. Kapsle se stane po kontaktu s vodou v ústech velmi hladkou a kluzkou, a lze ji snadno spolknout i s malým množstvím tekutiny. Kapsle je složena z rostlinné celulózy a vody. Kapsle mají acido-resistentní (enterosolvetní) vlastnosti a ochrání tedy enzymy před žaludečními šťávami.

 

* Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm a přispívá k tvorbě kolagenu důležitého pro žíly, chrupavky a pokožku.

Specifické enzymové aktivity:

Aktivita v jedné kapsli
Trypsin 2400 ~30 F.I.P.-j/mg ~ 3000 F.I.P.-j
Chymotrypsin ~100 F.I.P.-j /mg ~ 10 000 F.I.P.-j
Papain ~3 F.I.P.-j /mg ~ 450 F.I.P.-j
Bromelain ~4 F.I.P.-j /mg ~ 600 F.I.P.-j
 
Celková proteolytická aktivita v jedné kapsli ~ 14.050 F.I.P.-j

 

 

Jak Walzym® kapsle správně užívat?

Užívejte 1 kapsli 2x denně.
Při stavech vyžadujících intenzivnější přístup užívají dospělí 2x denně 2 kapsle. Krátkodobě (max. 10 dní) lze dávku zvýšit až na 2x denně 3 kapsle.
Nerozkousané kapsle užijte na lačno, tedy nejméně 2 hodiny po posledním jídle, a po zapití vodou nejezte a nepijte nápoje obsahující bílkoviny (např. mléko) nejméně 30 minut.

Význam enzymů

Enzymy jsou složené bílkoviny, které umožňují a řídí většinu biochemických procesů v organismu. Proto je také nazýváme biokatalyzátory. Proteolytické enzymy, především lidskému tělu vlastní trypsin a chymotrypsin, mají v organismu z pohledu biochemie látkové přeměny významnou roli a podílejí se skrze proteolýzu na odstraňování metabolitů (odpadní látky biochemických reakcí). Výživové produkty s vysokým obsahem komplexu enzymů trypsinu, chymotrypsinu a vitaminu C se již mnoho desetiletí a s výbornými výsledky používají nejen u vrcholových sportovců*. Enzymové přípravky s proteolytickými enzymy vycházejí z výzkumu druhé poloviny 20.století a jsou postavené především na kombinaci 4 proteáz: tělu vlastní enzymy Trypsin a Chymotrypsin a rostlinné enzymy Bromelain a Papain. Vysoká aktivita obsažených enzymů a podávání ve formě enterosolventních kapslí složených z rostlinné želatiny bez chemických barviv umožňují komfortní užívání přípravku Walzym® kapsle.

 

Garance kvality produktů Walzym®

Walzym® je souhrnný název přípravků vyvinutých českou rodinnou společností Wald Biotech postavenou na tradici a znalostech farmacie, lékařství, biochemie a enzymoterapie. Vlastnosti, typ, charakter a parametry přípravku vyhovují účelu použití a jsou v souladu se současnými odbornými poznatky.

 

Chceme udržitelnou budoucnost

Produkty celé řady Walzym® jsou vyvinuty v České republice – díky tomu jsou pro Vás dostupnější. Samotné produkty Walzym® nemusí urazit velké transportní vzdálenosti na cestě k Vám a tím snižují svoji ekologickou stopu. Obaly jsou z recyklovatelných materiálů – prosíme Vás tedy, po spotřebovaní produktu Walzym® obaly správně recyklujte.

 

Upozornění

Uchovejte mimo dohled a dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a chladu. Doba data minimální trvanlivosti je vyznačena na obalu. Pokud užíváte léky na ředění krve nebo trpíte poruchou srážení krve, poraďte se před užitím se svým lékařem nebo lékárníkem. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro těhotné, kojící ženy a děti.

5
17x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 20.7.2024
Velká spokojenost
5
LS Avatar autora | 18.1.2024
Spokojenost.
5
IS Avatar autora | 25.12.2023
Jsem velice spokojen. Používám krém a kapsle na lymfatické potíže. Účinek je znatelný.
5
LD Avatar autora | 10.12.2023
Kupovala jsem jako dárek, takže nevím co bych měla hodnotit...
5
PP Avatar autora | 25.9.2023
Jsem velmi spokojená,krém úžasný,mažu na čerstvě zhojenou kůži po plošných bércových vředech-rychlá regenerace. Kapsle beru necelý měsíc, takže zatím nemohu soudit.Chystám se objednat další sadu.
5
AV Avatar autora | 13.4.2023
Veľmi spokojná
5
ŠO Avatar autora | 30.11.2022
Jsem spokojená,nevěřila jsem krému,že bude mít takový účinek.Jizva mírně nekrotická po pravidelném mazání a masírování je jizva krásně růžová.I tablety mi pomohly být brzy ok.
5
DV Avatar autora | 31.10.2022
Objednávám kapsle opakovaně, jsem spokojená
5
JJ Avatar autora | 6.5.2022
S produkty firmy Walzym jsem velmi spokojena.Objednávám kapsle Walzym a krém opakovaně.Bazvadná je i rychlost vyřízení a bleskové dodání zboží. Všem zúčastněným srdečně děkuji. J.Jendelová
5
Avatar autora | 2.5.2022
+ Enzymové přípravky považuji za velmi prospěšné pro naše zdraví. V současné době muže Walzym dočasně nahradit nedostupný Wobenzym.

5
JJ Avatar autora | 22.4.2022
Produkty firmy Walzym (kapsle a krém) jsem již vyzkoušela a byla jsem velmi spokojena, proto jsem se rozhodla svoji objednávku opakovat. Spokojena jsem byla i s rychlostí vyřízení a dodání objednávky. Děkuji Vám. J.E.Jansová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Garance kvality produktů Walzym

Walzym je souhrnný název přípravků skupiny preparátu vyvinutých a vyráběných českou rodinnou společností Wald Biotech postavenou na tradici a znalostech farmacie, lékařství, biochemie a enzymoterapie.

Vlastnosti, typ, charakter a parametry přípravku vyhovují účelu použití a jsou v souladu se současnými odbornými poznatky. Veškeré produkty řady Walzym jsou vyráběny v České republice.

Zpět do obchodu