Představujeme nové výhodné balení Walzym – 180 kapslí

(Praha) Česká společnost Wald Biotech reaguje na rostoucí poptávku a představuje nové výhodné balení Walzym – 180 kapslí.

Naši zákazníci potvrdili, že jim Walzym kapsle přináší největší prospěch při pravidelném užívání. Proto většinou Walzym kapsle objednávají v sadě „3x Walzym 60 kapslí“. Nové balení Walzym 180 kapslí přináší stejné množství v praktickém a ekonomickém obalu. To umožnuje udržet zvýhodněnou cenu sady i v době všeobecného zdražování. Dalším důvodem velkého balení je neustálá snaha společnosti Wald Biotech o co nejmenší ekologickou stopu.

Walzym 180 kapslí je také vhodným balením pro celé rodiny například v obdobích, kdy chtějí zvýšit dávkování.

Představujeme nové výhodné balení Walzym – 180 kapslí

Walzym kapsle

Walzym kapsle je český enzymový doplněk stravy s vysokým komfortem užívání. „Vysoce aktivní enzymy v jedné kapsli a snadné užívání. Už ne tolik tablet, to byl náš cíl při vývoji Walzym kapsle“ říká Ing. Jiří Wald PhD. a dodává: „Při vývoji všech našich produktů se zaměřujeme na účinnost, kvalitu a komfort užívání. Technologie výroby a možnosti výzkumu se dnes velmi rychle rozvíjí, my s nimi držíme krok a připravujeme produkty nejvyšších standardů.“

Wald Biotech

Společnost přináší inovativní produkty nejvyšší kvality v oblasti enzymové péče. Společnost Wald Biotech je vybudována na základech dlouhé rodinné tradice lékařů a biochemiků. Řídí se motem „myslíme na budoucí generace“. S tím souvisí nejen snaha inovovat léčebné strategie, nýbrž i respektovat omezenost přírodních zdrojů a cítit zodpovědnost k životnímu prostředí.

Zpět do obchodu